Gada nogales darbi

Zaļo filmu projekts, kā zināms, ir beidzies, tāpēc varētu šķist, ka Ikšķiles pārmaiņu iniciatīva ir devusies ziemas guļā vai vismaz pelnītās brīvdienās… bet nē – turpinām aktīvi darboties un līdz gada beigām vēl iecerēts paveikt dažus lielus uzdevumus. Šajā gadā paredzēts vēl divas sanāksmes – 23. un 30. decembrī.

Joprojām strādājam pie nākamajā gadā īstenojamo projektu saraksta. Šobrīd tas izskatās visai daudzsološs – no ekoloģiskās pēdas mērīšanai līdz aizlaisto lauksaimniecības zemju apsaimniekošanai un vietējo lauksaimnieku atbalsta programmas… Protams, arī Tev ir iespēja pievienot mūsu nākamā gada plānam arī savu projekta ideju vai arī palīdzēt īstenot kādu jau esošu ideju.

Esam izvirzījuši sev mērķi pieteikties uz oficiālās iniciatīvas statusu transitionnetwork.org vēl līdz šī gada beigām. Tāpēc runāsim arī par to, kā arī par mūsu organizācijas juridisko statusu nākamajā gadā. Savukārt, lai veicinātu iniciatīvas atpazīstamību sabiedrībā, plānojam organizēt logo izstrādes konkursu, kura nolikums mums kopīgi jāizstrādā.

Ceram, ka arī Tu jauno gadu uzsāksi kā Ikšķiles pārmaiņu iniciatīvas dalībnieks, tāpēc gaidīsim Tevi mūsu tikšanās reizēs. Esam padomājuši, lai iesaistīties varētu gan aktīvi, gan arī ļoti aizņemti cilvēki.

Nākamā sanāksme:

23. decembrī (ceturtdien) 19:00 Dienas centrā
Pieteikties arturs.polis (at) inbox.lv vai 29656778

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: