Ikšķilē rādīs zaļās filmas un spēlēs zaļo spēli

Ikšķiles pārmaiņu pilsētas iniciatīva ir izstrādājusi projektu, kas paredz līdz šī gada beigām Ikšķiles iedzīvotājiem demonstrēt 3 filmas un noorganizēt spēles “Mobility” pasākumus Ikšķiles vidusskolā.

Projekta mērķis ir izglītot Ikšķiles sabiedrību par šodienas būtiskākajiem globālajiem izaicinājumiem – naftas resursu izsīkšanu un klimata pārmaiņām – un to ietekmi uz mūsu dzīvi šodien un tuvākajā nākotnē, tāpēc demonstrēšanai izvēlētas vienas no labākajām dokumentālajām filmām, kas skar šos un daudzus citus jautājumus: “Power of Community”, “Energy Crossroads” un “The Age of Stupid”. Filmu pasākumos paredzētas arī diskusijas (patīkamā atmosfērā pie kafijas tases), lai uzsāktu diskusiju par praktiskiem risinājumiem Ikšķiles mērogā.Savukārt Ikšķiles vidusskolā paredzēts noorganizēt „Ekoloģijas dienu” 10. un 11. klases skolēniem ar spēles „Mobility” izspēlēšanu un filmu “The Age of Stupid” un “The Story of Stuff” rādīšanu.

Detalizētu projekta aprakstu variet izlasīt šeit: Projekts Zaļās filmas un spēle “Mobility”

Drīzumā publicēsim pasākumu norises kalendāru, tāpēc aicinām sekot jaunumiem mūsu Twitter kontā vai pierakstoties e-pastu listei (skatīt lapas labajā pusē)!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: