Upes dziesma – 10. septembrī

2011.gada 10.septembrī Ikšķiles novada Lielupēs notiks ikgadējais brīvdabas pasākums ar sēņošanu un dažādām aktivitātēm visas dienas garumā. Vakarā skanēs koncerts UPES DZIESMA kā pateicība Dabai par skaisto vasaru.

Ikšķiles novada Lielupēs 10.septembrī plkst. 12:00 sāksies pasākums upes dziesma (radoša, izklaidējoša un izglītojoša atpūta Dabā). Pasākuma ietvaros dalībnieki varēs darboties dažādās radošajās darbnīcās – taps putnu dārzs, darbosies keramikas meistardarbnīca un pinumu pasaule. Ikviens varēs doties mežā sēņot un pēc tam baudīt uz ugunskura vārītu sēņu zupu. Par sēnēm stāstīs Latvijas Dabas muzeja mikologs.
Plkst. 19:00, krēslas iestāšanās brīdī, sāksies brīvdabas koncerts UPES DZIESMA, kurā ar dziesmu pateiksim savu paldies Dabai par vasarā gūto prieku, enerģiju un gaismu. Koncertā piedalīsies Ūdris & Balode un kori Ogre un Rasa.

Latvijā ir 347 putnu sugas, no tām katru rudeni aizceļo apmēram 140, lai pavasarī atgrieztos savās mājās. Ir rudens. Pavadīsim gājputnus un ziemosim paši. Pateiksim paldies Dabai par putnu dziesmām un sauli, par ražu un spēku, ko esam aizgūtnēm smēlušies, uzkrājuši savos pagrabos un sajūtu kambaros gada tumšajam periodam. Baudīsim pēdējos vasarīgos mirkļus, priecāsimies par ziemu un gaidīsim jaunu pavasari.
Paldies teikt nekad nav par daudz. Pateiksimies Saulei un Zemei, dziedāsim Upei! Dziedāsim Dabai!


Dalības maksa pasākumā – 1 Latvijā audzis kartupelis vai 2 lati.

Ikšķiles novada Lielupes atrodas 2 km aiz Kranciema uz Turkalnes pusi. Pulcēšanās sākot no plkst. 11:00.

Pasākumu atbalsta Ikšķiles novada pašvaldība, Kultūras mantojuma centrs Tīnūžu muiža, veikals Baltijas papīrs, Latvijas Mikologu biedrība, datorgrafika, SIA Malevs.

Kontakttālrunis 29495960.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: